قفل گاوصندوق
قفل کلید بلند کتابی با قابلیت جدا شدن دنده های کلید
2021-04-19
قفل گاوصندوق
قفل رمز اثر انگشتی سارجنت ساخت کشور آمریکا
2021-04-19
نمایش همه

قفل رمز اثر انگشتی با قابلیت تعریف 2 اثر انگشت

قفل گاوصندوق

قفل رمز اثر انگشتی از امن ترین نوع قفل گاوصندوق می باشد که در این مدل امکان ثبت 2 اثر انگشت و یک رمز فراهم شده است که می تواند امنیت گاوصندوق شما را به حد قابل توجهی افزایش دهد، جالب است که بدانید تیم تعمیرات گاوصندوق امدادصندوق، امکان نصب این نوع قفل بر روی انواع گاوصندوق را فراهم کرده اند.

قفل رمز اثر انگشتی با قابلیت تعریف 2 اثر انگشت و 1 پسورد همزمان توسط شرکت امداد صندوق با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رسد، جهت سفارش این محصول تنها کافیست که با شماره های ما تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن، این محصول به دست شما برسد.

09122142628

 

قفل رمز اثر انگشتی با قابلیت تعریف 2 اثر انگشت و یک رمز عددی

این نوع از قفل نه تنها امکان باز کردن گاو صندوق از طریق ویژگی های فیزیکی متمایز در هر فرد، مثل اثر انگشت را به ما می دهد بلکه در منظور راحتی بیشتر در کاربردهای خانگی، احراز هویت علاوه بر اثرانگشت از طریق تنظیم رمز دیجیتالی نیز انجام می شود.

آشنایی بیشتر با قفل رمز دیجیتال

قفل دیجیتال گاوصندوق که به نام Digital safe lock شناخته می شود تحولی عظیم در صنعت ساخت گاوصندوق می باشد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دانش، استفاده از قفل دیجیتال گاوصندوق به کمک شما آمده است تا با اطمینان کامل اسناد و مدارک خود را در گاوصندوق محافظت نمایید. امروزه از قفل های دیجیتال در گاوصندوق استفاده می‌شود و علت آن امنیت بسیار بالای قفل دیجیتال نسبت به سایر قفل ها و همچنین عملکرد سریع آن می باشد.

باید بدانید که امنیت بالای قفل دیجیتال در مقایسه به قفل مکانیکی گاوصندوق از جمله محاسن و نقاط قوت قفل دیجیتال می باشد. بطور کلی باید بدانید که به کمک قفل رمز دیجیتال امکان بازگشایی گاوصندوق از سارقین گرفته می شود و تنها مالک گاوصندوق توانایی بازکردن گاوصندوق را دارد که این یکی از مزایای استفاده از این نوع قفل می باشد چرا که همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، گاوصندوق محل نگهداری از مهمترین اسناد و مدارک ما می باشد.

آشنایی بیشتر با خدمات امدادصندوق

بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق امری بسیار تخصصی است و انجام آن نیازمند ابزارآلات و تجهیزات مطابق با نوع، ابعاد و وزن گاوصندوق می باشد به همیت جهت ضروری است که انجام آن به دست تیمی متخصص و با تجربه انجام بگیرد چرا که بازکردن گاوصندوق توسط افراد غیر متخصص و بی تجربه باعث بروز خسارت به سایر قسمت های گاوصندوق همچون قفل گاوصدوق و بدنه آن می شود.
بازگشایی گاوصندوق و بازگشایی گاوصندوق کاوه، یکی از خدمات امدادصندوق است که توسط تعمیرکاران با تجربه انجام می گیرد تا بازکردن گاوصندوق به بهترین صورت در کمترین زمان و در محل شما انجام بگیرد. تعمیرکاران حرفه ای امدادصندوق، می توانند در سریعترین زمان بدون آسیب فیزیکی به گاوصندوق انواع گاوصندوق های کلیدی، رمزدار و دیجیتال را بازگشایی کنند.
 
 
 

تعمیرات گاوصندوق

گاوصندوق محل نگهداری مهمترین اسناد و اجسام ما می باشد به همین جهت ضروری است تا سرویس های دوره ای آن در بازه های زمانی منظم انجام بگیرد و در صورت نیاز به تعمیر، تعمیرات گاوصندوق و قفل گاوصندوق به دست تیمی ماهر و با تجربه انجام بشود تا در کنار انجام دقیق و اصولی تعمیرات گاوصندوق، امنیت و سلامت سایر قسمت های پیکره آن در نیز حفظ شود.
بسیاری بر این باروند که گاوصندوق و یا قطعات مختلف آن همچون قفل گاوصندوق قابل تعمیر نیستند و با بروز هرگونه باید اقدام به تعویض گاوصندوق کنند، اما اینطور نیست و کارشناسان امدادصندوق می تواند با بررسی دقیق به کمک ابزارآلات پیشرفته اقدام به عیب یابی و رفع مشکلات تعمیر گاوصندوق شما نمایند. توجه داشته باشید که تعمیرات غیراصولی گاوصندوق ممکن است منجر به بروز خسارات در سایر قسمت های گاوصندوق شود، به همین جهت تیم تعمیرات گاوصندوق امداد صندوق با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه تعمیرات گاوصندوق، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.
 
 
 

جابجایی گاوصندوق

جابجایی گاوصندوق و حمل گاوصندوق، پروسه ای تخصصی است و انجام آن نیازمند نیروی کار و تجهیزات مخصوص و مناسب با هر گاوصندوق می باشد به همین جهت ضروری است تا متخصصین این رشته کمک بگیرید تا علاوه بر حفظ سلامت گاوصندوق در زمان نقل و انتقال آسیبی به محیط وارد نشود.
باید بدانید که حمل غیراصولی و عدم استفاده از تجهیزات استاندارد نه تنها باعث آسیب بر پیکره گاوصندوق می شود، بلکه به محیط اطراف نیز آسیب های زیادی وارد می کند، متخصصین جابجایی گاوصندوق، امدادصندوق با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه جابجایی گاوصندوق آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *