ساخت خزانه

ساخت خزانه

ساخت خزانه

در کنار دیگر خدمات مجموعه امدادصندوق که عبارتند از بازگشایی گاوصندوق، تعمیرات گاوصندوق و جابجایی گاوصندوق، یکی از مهمترین زمینه های کاری ما ساخت خزانه بصورت تخصصی و سفارشی با بالاترین سطح امنیت می باشد. ساخت خزانه بصورت کامل همچون درب خزانه، محوطه خزانه، اتاق خزانه در ابعاد سفارشی شما بصورت ضدحریق، ضدسرقت و ضد انفجار با استفاده از ورق تمام آلیاژ علاوه بر امنیت باعث غیرقابل نفوذ شدن خزانه شما می شود. تمام تلاش ما بر بکارگیری مواد اولیه با بالاترین کیفیت در کنار نیروهای کار متخصص و مجرب می باشد که باعث رضایت بالای مشتریان ما شده است و در راستای کسب اطمینان بیشتر شما، امکان بازدید شما عزیزان از کلیه مراحل ساخت و تست ضدبرش بودن قبل از رنگ آمیزی مهیا می باشد.

بطورکلی باید بدانید که خزانه و گاوصندوق با یکدیگر تفاوت های متعددی دارند و خزانه، یک اتاق ضد سرقت است به شما این امکان را می دهد تا حجم بسیار بالایی از اسناد، اشیاء که ارزش مادی بالایی دارند را با اطمینان خاطر نگهداری کنید. به بیان دیگر می شود گفت، خزانه یک گاوصندوق ثابت است که در دیواره های بنا ساخته می شود آن هم دیواره هایی که بتنی که مسلح هستند و به خوبی آرماتور بندی شده اند.

موارد استفاده از خزانه

بانک ها و موسسات مالی
صرافی ها
خزانه های نگهداری و صندوق های امانات بانک
اسلحه خانه ها و اتاق های نگهداری سلاح
شیلترهای خاص
مراکز آزمایشگاهی سنجش شدت انفجار
اتاق های کنترل در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
Sub Station & Control Room
ایستگاه های رادیویی و تلوزیونی
خزانه شخصی در منازل

ساخت درب خزانه

از آنجایی که درب خزانه، تنها راه وارد شدن به آن می باشد ضروری است تا از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد که به همین جهت، در خزانه های ساخته شده توسط امدادصندوق از بهترین نوع قفل گاوصندوق استفاده می شود که دارای زبانه هایی بسیار قدرتمند و پرتعداد، رمزهای با کیفیت و مدرن، قفل با قابلیت بازشدن بصورت رمزی و اثر انگشتی و سیستم های هشدار دهنده می باشد و قطر و تعداد زبانه ها با توجه به ابعاد درب خزانه مشخص می شود.

حتما مطالعه کنید: قفل گاوصندوق

برخی از نمونه کارهای ساخت خزانه و ساخت درب خزانه